Bilinmeyen Numaralar Servisi

İnsanoğlu sonsuz merak duygusu içerisinde ve sürekli hayatı, kendini yaşadıklarını sorgulamakla meşguldür. Bu uğraşıların arasında birde özel ve kişisel araç gereçleri olan telefonlarına bilmedikleri bir numara tarafından gelen çağrıyı açmak ve açmamak arasında kalma düşüncesi vardır. Eğer açarlarsa numaranın sahibini tanımadığınız için istemediğiniz bir sesle karşılaşma olanağınız yüksektir. Bu riske girmemek ve kimdi diye düşünmemek için yapmanız gereken tek şey bilinmeyen numaralar servisi hizmetini kullanmaktır. Tek tıkla hizmete ulaşabildiğiniz gibi isterseniz cep telefonlarınızdan mesajlar bölümüne de girerek ve kısa mesaj yoluyla da istediğiniz bilgiyi öğrenme fırsatınız olur.

İsimle Sorgulama

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve yeni yeni kolaylıklar çıkması ile hayatlar daha düzene girmiştir. Eskiden sizi her arayan numaranın kim olduğunu öğrenmek için tekrar numaraya geri dönmenizden başka çare yokken yeni sistemde yalnızca bir tık ile numarayı tekrar arama zorunluluğu olmadan kim olduğunu öğrenebilirsiniz. Hem pratik hem de hızlı olan bu hizmet sizlere ayrıca  isimle telefon sorgulama fırsatı da sunmaktadır. İsmi ve soy ismini bildiğiniz herkesin güncel telefon numarasına ulaşabilir hatta aynı yetkili kişiden numaraya ulaşmak için istekte bulunabilirsiniz. Sizlerin her zaman yanında olan uygulama sayesinde nerede olursanız olun yapacağınız birkaç hamle ile isimden telefon sorgulatabilirsiniz. Bu yöntemle eski bir arkadaşınıza ulaşabilir, yıllardır görmediğiniz kişiler ile tekrar görüşmeye başlayabilirsiniz.

Telefonlarınızın başında her daim durmanız imkansızdır. Örneğin yemek yaparken telefonunuza gelen bir çağrıyı görmemiş olabilirsiniz. Üstüne üstelik bu çağrı birde rehberinizde olmayan bir çağrıysa olay daha da gizemli bir hal almaya başlar. Bu durumla karşılaştığınızda ise telefon numarası ile isim sorgulama hizmetine anında başvurabilir anında güvenli, doğruluğu btk sertifikaları ile tanımlanmış bir servis hizmeti alabilirsiniz.