Vodafone Numara Sorgulama

Vodafone numara sorgulama servisi ile bilinmeyen numaraların kime ait olduğunu öğrenmeniz mümkündür. Cep telefonunuza gelen isimsiz çağrıların, aramaların ve mesajların kime ait olduğunu öğrenmek için Vodafone numara sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Vodafone gibi diğer GSM operatörleri de bilinmeyen numaralar servisini kullanıcılarına sunmaktadır. Bu sayede sizi rahatsız eden ya da sizi arayan kişiyle ilgili merakınızı gidermiş olaacaksınız.

Bilinmeyen isimsiz çağrılar çoğu zaman insanları rahatsız etmektedir. Bu tür eylemleri pek çok kişi art niyetli olarak insanları rahatsız etmek için yapmaktadır. Bazen eşinizin, bazen de sevgilinizin yanında gelen isimsiz bu çağrılar sizleri zor durumda bırakabiliyor. Sizleri rahatsız edecek boyutta yapılan arama ve mesajlar özellikle ikili ilişkilerde ciddi sorunlar da ortaya çıkarayabiliyor. Gelen bu çağrıların kim tarafından yapıldığını ve numara kimin meraknı gidermek günümüzde mümkündür. Vodafone numara sorgulama hizmetini kullanarak gelen çağrı ya da aramaların kim tarafından yapıldığını öğrenebiliyorsunuz. Bu hizmetten faydalanmak için GSM operatörünün numara sorgulama servisine mesaj atmanız şart. Numara sorgulama servisine sizi arayan numarayı göndermeniz durumunda numaranın hangi isme kayıtlı olduğunu anlayabilirsiniz.

İsimden Numara Sorgulama

Numaradan isim sorgulama yapılabildiği gibi isimden numara sorgulama işlemi de yapılabiliyor. Bazen bir arkadaşınızı, dostunuzu ya da uzun zamandır görüşmediğiniz bir kişiyi aramak isteyebilirsiniz. İlgili kişinin numarası olmadığı için de bunu yapamazsınız. Bu durumda yapmanız gereken isimden numara sorgulamak olacaktır. İsimden numara sorgulaması yapmak için kişinin adı ve soyadını bilmeniz şart. İlgili GSM şirketlerinin numara sorgulama servislerine numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adını ve soyadını doğru bir şekilde mesaj yoluyla göndermeniz halinde numarayı öğrenebilirsiniz. Bu sayede aramak ve görüşmek istediğiniz kişinin numarasını alarak onunla telefonda görüşebilirsiniz.