Bir tık ile Numara Sorgulama

İsmini, soy isminin ve yaşadığı ili bildiğimiz fakat telefon numarasını bilmediğimiz bir tanıdığımıza farklı nedenlerden dolayı ulaşmak isteyebiliriz. Bu tür durumlarda devreye giren isim ile numara bulma kısa zaman dilimi içerisinde kişinin telefon numarasına ulaşma imkânı sunmaktadır. Vodafone, Türkcell, Bimcell, Avea, PTTcell gibi farklı operatörlere bağlı olan numaraları bir tık ile saniyeler içerisinde öğrenebilmekteyiz. Bu uygulama da yapılması gereken şey oldukça basit olmaktadır. Kişinin adı, soy ismi ve yaşadığı şehir yazılarak arama gerçekleştirilebilmektedir. Kimi zaman aynı isim de birden çok sonuç çıktığında ise daha kapsamlı arama gerçekleştirilmekte ve istenilen numaraya ulaşılabilmektedir.

İsim ile Numara Öğrenmek

Bu özel uygulama haricinde şimdilerde farklı program ve mesajlar ile telefon numarası öğrenilebileceği bilgileri gelmektedir. Güvenilirliği kesin olmayan bu uygulamaların farklı problemlere neden olabileceği unutulmamalıdır. Bu şekilde belirli ücretler alarak kazanç sağlamaya çalışan kişiler yüzünden yaşanan mağduriyetlerde göz önünde bulundurulmalıdır. Bu uygulama sayesinde tanınmayan numaralar tarafından aranan ve bu durumdan rahatsız olan kişilerde faydalanabilmektedir. Artık kim bu numara diye merak etmek yerine uygulamayı kullanarak kime ait olduğunu rahatlıkla öğrenilebilmektedir. Bu özel uygulama sayesinde artık herkes kime ait olduğunu bilmediği numarayı öğrenebildiği gibi tanıdığı bir kişinin kullandığı telefon numarasını da öğrenebilmektedir.

Cep telefonlarından ya da sabit hatlı telefonlardan günün her saatinde isme göre telefon numarası sorgulama yapılabilmektedir. Büyük kolaylık sunan ve düşünmekten kurtaran uygulama sayesinde tüm ülkede herkes numaraların sahiplerine ulaşabilmektedir. Teknoloji çağını yaşadığımız bu günlere yakışan bu özel uygulama tüm operatör servislerini kapsamaktadır.  Aynı şekilde adreslere ulaşma imkânı da sunan uygulama sayesinde nerede oturduğunu bilmediğiniz bir kişinin tam adresini de öğrenebilmekte ve rahatlıkla ulaşım sağlayabilmektesiniz.