İsimden Cep Telefonu Numarası Öğrenme

Numara sorgulama Vodafone uygulaması ile Vodafone bilinmeyen numaralar servisinden kolay ve çok kısa sürede sorgulama işlemi sayesinde istediğiniz bilgiye ulaşabilmektesiniz. Numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adı, soyadı, il bilgisi ve sayfadaki doğrulama kodunu yazarak kısa sürede işlemi tamamlayıp sonuca ulaşabilmektesiniz. Aynı soy ismini taşıyan birden fazla kişi olduğundan dolayı aynı isimden birkaç bilgi karşınıza çıkabilmektedir. Bu gibi durumlar için kapsamlı arama kısmı diye bir bölüm yapılmış ve daha fazla ayrıntıya dayalı bilgiyi istenilen alana yazarak istediğiniz kişinin numarasını bulabilmektesiniz.

Ev telefonu ya da cep telefonlarına gelen aramalarda karşınıza çıkan numaraları tanımadığınız durumlarda numaranın kime ait olduğu merak etmektesiniz. Artık eskisi gibi merak etmekle kalmayıp bilinmeyen numaraları öğrenme uygulamalarından bir tanesini kullanarak numaranın kime ait olduğunu öğrenebilmektesiniz. Türkcell telefon sorgulama uygulaması da bunlardan bir tanesidir. İsteyen herkes bu uygulamadan hizmet alabilmektedir. Uygulamanın kullanımı ise Türkcell bilinmeyen numaralar servisini arayarak belli bir ücret karşılığında hizmetten yararlanmaktasınız. Başka nasıl öğrenebilirim diye düşünüyorsanız, öğrenmek istediğiniz telefon numarasını yazıp hizmet veren numaraya mesaj yoluyla ileterek de öğrenebilirsiniz. Sadece isim bilgilerini biliyorsanız isim-soyad bilgilerini mesaj yoluyla yollayarak da telefon numarasının kime ait olduğunu öğrenebilmektesiniz.

Telefonu Numarası Öğrenme

Cep telefonunuzdan belirli olan numarayı tuşlayıp bilinmeyen numaralar servisine giriş yaparak kişinin numarasına göre veya ismine göre sorgulatabilmektesiniz. Gelişen teknolojiyle birlikte Türk Telekom’ un vermiş olduğu hizmetlerden sarı sayfalar bölümünde iş/ kurum numaralarına beyaz sayfalar bölümünden ev numaralarına ulaşabilmektesiniz. Türk Telekom’ a ait sitelerden veya ofislerinden bu hizmetleri alabilmektesiniz. Bu hizmetten yaralanarak isimden cep telefonu bulma istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Numaraya ulaşabilmek için kişinin bilgilerini gizlememiş olması gerekmektedir.