İsimle Telefon Numarası Bulma

İsimle telefon numarası bulma uygulamasını numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adı, soyadı, il bilgisi ve sayfadaki doğrulama kodunu yazarak kullanabilmektesiniz. Aynı soy ismini taşıyan birden fazla kişi olduğundan dolayı sorgulama sonucunda birden fazla isim karşınıza çıkabilmektedir. Bu gibi durumlar için kapsamlı arama kısmı diye bir bölüm yapılmış ve daha fazla bilgiyi istenilen alana yazarak istediğiniz kişinin numarasını bulabilmektesiniz. Numara sorgulama uygulamalarında sonuca ulaşabilmek için öğrenmek istediğiniz kişilerin numaralarını gizlememiş olması gerekmektedir.

Vodafone Telefon Numarası Sorgulama

Telefon sorgulama Vodafone sayesinde kolay ve çok fazla zaman almayan bir sorgulama işlemi ile istediğiniz numarayı öğrenebilmektesiniz. Numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adı, soyadı, il bilgisi ve sayfadaki doğrulama kodunu yazarak kısa sürede işlemi tamamlayıp sonuca ulaşabilmektesiniz. Aynı soy ismini taşıyan birden fazla kişi olduğundan dolayı aynı isimden birkaç bilgi karşınıza çıkabilmektedir. Bu gibi durumlar için kapsamlı arama kısmı diye bir bölüm yapılmış ve daha fazla ayrıntıya dayalı bilgiyi istenilen alana yazarak istediğiniz kişinin numarasını bulabilmektesiniz. Bu uygulamalar sayesinde kimden geldiğini bilmediğimiz çağrıların kime ait olduğunu öğrenebilmekteyiz.

Farklı sebeplerden dolayı numaralara ulaşmak isteyen herkes tarafından numara bulma uygulamaları kullanılmaktadır. Bilinmeyen no sorgulama uygulamalar sayesinde artık çok kolaydır. Cep telefonunuzdan bilinmeyen numaralar servisi numarasını tuşlayıp bilinmeyen numaralar servisine giriş yaparak kişinin numarasına göre veya ismine göre sorgulama yapabilmektesiniz. Eskiden telefon rehberi defteri sayesinde bulunduğunuz ildeki telefon numaralarına ulaşabilmekteydiniz. Günümüzde Türk Telekom’ un vermiş olduğu hizmetlerden sarı sayfalar bölümünde iş/ kurum numaralarına beyaz sayfalar bölümünden ev numaralarına ulaşabilmektesiniz. Türk Telekom’un online sitelerinden veya ofislerinden bu hizmetleri alabilmektesiniz. Dolandırıcılara karşı kullandığınız sitelerin güvenliğine dikkat etmeniz gerekmektedir.