Bilinmeyen Numara Bulma

Bilinmeyen numaralar servisi sayesinde istediğiniz numaraların sahipleri öğrenilmektedir. Sorgulama yöntemi ise Türk Telekom bilinmeyen numaralar servisini arayıp hizmet alarak olmaktadır. Ayrıca hatların kendilerine ait olan servisleri sayesinde yani Türkcell bilinmeyen numaralar servisi, Vodafone bilinmeyen numaralar servisi, Avea bilinmeyen numaralar servisi gibi hangi operatörden sorgulatmak istiyorsanız numarasını gizlememiş olan kişileri öğrenebilmektesiniz. İstediğiniz zaman servis numaralarını kullanarak belli bir ücret karşılığında sorgulama yapılabilmektedir

Bazı sebeplerden dolayı ulaşmak istediğiniz kişilerin sadece ismini bilmeniz yeterlidir. İsme göre numara bulma uygulaması sayesinde numarasına ulaşmak istediğiniz kişilere ulaşabilmektesiniz. Bu uygulama da numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adı, soyadı, il bilgisi ve sayfadaki doğrulama kodunu yazarak kolay bir şekilde ve çok fazla zaman ayırmadan işlemi tamamlayarak sonuca ulaşılmaktadır. Sorgulama sonucunda aynı soy ismini taşıyan birden fazla kişi olduğundan dolayı ekranda birden fazla isim görebilmektesiniz. Bu gibi durumlar için oluşturulan alana daha fazla bilgiyi yazarak öğrenmek istediğiniz numaraya ulaşmanız mümkün.

Numara Sorgulama Uygulamaları

Bu numara kimin acaba diye sorgulayan, öğrenmek istiyorum diyen herkes numara öğrenme uygulamalarını kullanabilmektedir. Numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için numarayı whatsap’ a kaydedip kişinin profil resminden, facebook arkadaş listenizdeki telefon numarasını paylaşmış olan kişilere bakarak bu yollarla da numaranın kime ait olduğunu öğrenebilmektesiniz. Son olarak ise Google de telefon numarasını çift tırnak içerisinde yazarak arama yapmanız halinde numarayı sorgulatabilirsiniz. Başka bir yöntem ise Türk Telekom’un hizmeti sayesinde Vodafone, Türkcell, Avea gibi büyük operatörlerin ve bu operatörlere bağlı diğer servislerin yani PTTCELL, BİMCELL gibi servislere bağlı olan numaraları öğrenebilmektesiniz. Vodafone, Avea, Türkcell gibi operatörlerin belirlemiş oldukları numaralara arama veya mesaj yoluyla ulaşarak veya kendilerine ait olan sitelerinden bilinmeyen numaralar servisinden hizmet alabilmektesiniz.