Bilinmeyen Numaraları Öğrenme

Bilinmeyen numaralar nasıl öğrenilir sorusu herkesin aklını karıştırmaktadır. Ancak bilinmeyen numaralar servisini kullanarak numaranın kime ait olduğunu öğrenebilmektesiniz. Operatörlerin kendilerine ait olan servisleri sayesinde yani Türkcell bilinmeyen numaralar servisi, Vodafone bilinmeyen numaralar servisi, Avea bilinmeyen numaralar servislerinden istediğinizi kullanarak hizmet alabilmektesiniz. Hangi operatörden sorgulatmak istiyorsanız numarasını gizlememiş olan kişileri belli bir ücret karşılığında öğrenebilmektesiniz. Bu yöntemler sayesinde numarasını unuttuğumuz veya kaybettiğimiz kişilerin isimlerini ve bilgilerini girerek numaralarına ulaşılmaktadır. Aynı zamanda kime ait olduğunu bilmediğimiz çağrıların kimden geldiği de öğrenilmektedir. İsterseniz Türk Telekom bilinmeyen numaralar servisinden de yararlanabilmektesiniz.

Türkcell Bilinmeyen Numaraları Öğrenme

Bilinmeyen numaralardan gelen aramalar yüzünden çok kişi merakta kalmaktadır. Türkcell bilinmeyen numaraları öğrenme uygulaması da tanımadığınız numaraları öğrenme yolarından bir tanesidir. Türkcell bilinmeyen numaralar servisini arayarak öğrenmek istediğiniz numarayı sorgulatıp ücretli olarak hizmet alabilirsiniz. Başka bir seçenek ise mesaj yoluyla öğrenmek istediğiniz telefon numarasını yazıp göndererek öğrenebilirsiniz. İsterseniz isim-soyad bilgilerini mesaj yoluyla yollayarak da telefon numarasının kime ait olduğunu öğrenebilmektesiniz. Kullanmış olduğumuz bu hizmetler ücretli olup karşılığında belli bir ücret ödenmektedir

Herhangi bir sebepten dolayı bazen eski bir arkadaşına bazen ise uzak bir akrabanıza ulaşmanız gerekebilir. Numaraları olmayan, sadece isim bilgilerini bildiğiniz bu kişilerin numaralarına ulaşmak o kadarda zor değil. İsim ile numara sorgulama uygulamasından hizmet alarak öğrenmek istediğiniz kişilerin numaralarına ulaşabilmektesiniz. Numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adı, soyadı, il bilgisi ve sayfadaki doğrulama kodunu yazarak basit bir işlemle kısa sürede işlemi tamamlayarak sonuca ulaşabilmektesiniz. Sorgulama sonucunda aynı soy isimle birçok kişi çıkması halinde daha fazla ayrıntıya dayalı bilgi paylaşarak öğrenmek istediğiniz numaraya ulaşabilmektesiniz. Herkes bu yöntemlerden istediğini kullanarak hizmet alabilmektedir.