Bilinmeyen Numara Kim?

Zaman zaman bilmediğimiz, rehbere kayıtlı olmayan numaralar arar. Günümüzde reklam amaçlı satış temsilcileri, kampanya sunmak için arayan firmalar, meşgul edip bıkkınlık yaratıp yabancı numaraları açmaya tereddüt eder hale getirmektedir. Şimdi bu durumlardan daha çok telefon dolandırıcılığı arttığı için yabancı numaralara karşı fazla ön yargı göstermekteyiz. Arayan numaraları daha sonra merak edip öğrenme isteği doğar.  İnternette telefon numarası kime ait öğrenme konu başlıklı sitelerden arayan numarayı bulmak ile uğraşırız.  Aryan numarayı bulmanın bazı kolay yöntemleri vardır. Gelin öyleyse o yöntemleri sizlerle paylaşalım.

Arayan numara bulma yöntemleri aslında çok kolaydır. kendinizi yormadan ve riski yüksek sakıncalı sitelere yönlenmeden numara sorgulamayı sitemizden yapabilirsiniz.  Sizi farklı yerlerde arayarak rahatsız eden veya çağrı atıp sonuçsuz bırakan kişilerin numaralarını sitemizden sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz.

Arayan numarayı bulmak

Dünyanın en çok mesajlaşma ve görüntülü konuşma yapmak için kullanılan uygulaması olan Whatsapp, arayan numarayı sorgulama yöntemlerinden birisidir. Bunun için akıllı bir telefon ve Whatsapp uygulamasının yüklü olduğu akıllı bir telefon gereklidir. Arayan numarayı rehberinize her hangi bir isim ya da sayı ile kaydederek uygulama rehberinizden aratarak bakabilirsiniz. Eğer numara kullanıcısı Whatsapp kullanıyor ise ve gizlilik ayarları herkes ise profil fotoğrafı ile kim olduğunu öğrenme şansınız vardır.

Tüm dünyanın en çok kullandığı arama motoru olan Google üzerinden arayan numarayı bulmak aslında bakarsanız zordur. Google, kişisel numaralardan çok firma, sektör ve reklam yapan veri tabanlarında kayıtlı olan numaraları bulmakta size daha çok yardımcı olacaktır. Sizi arayan kişi internet üzerinde her hangi bir veri tabanına kayıtlın ise numarayı rahatlıkla bulabilirsiniz.