İsim İle Numara Sorgulaması

 İsimden Numara sorgulama  artık bizi aradığınızda çok kolay!Çünkü    İsimden numara sorgulama Servisi var! Sabit veya cep numarasının kime ait olduğunu bulmak son derece hızlı. Çok kısa bir süre  içerisinde bütün numaralara kolayca ulaşabilirsiniz.

 Sabit hatlar, cep telefonları ve bütün numaralara isimden numara sorgulama servisinden ulaşabilirsiniz.  Türkiye’nin neresinde olduğunuz önemli değil  7/24 bizi arayabilir ve sorgulama yapabilirsiniz. İsimden Numara sorgulamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. 

 Bilinmeyen numaralar servisiile Türkiye’nin her yerinden bizi kolayca ve hızlı bir şekilde  arayabilirsiniz. Cep telefonunuzdan veya sabit hattınızdan arayın ve müşteri  temsilcilerimizden canlı olarak istediğiniz bilgiyi öğrenin.   Bilinmeyen numaraları sorgulama servisi sayesinde sadece birkaç dakika içerisinde isimden numara sorgulama veya numaradan isim sorgulama yapabilirsiniz.

Bir numarayı bulmakta zorlanıyorsanız  veya sabit hat numarasının kime ait olduğunu merak ediyorsanız bunu başarmak  bizimle son derece kolay. Bilinmeyen numaralarservisini aradığınızda Turkcell, Vodafone, Avea veya bir sabit hat numarasının kime ait olduğunu hemen öğrenebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilir ve istediğiniz numaranın kime ait olduğunu veya bir kişinin numarasının ne olduğunu hemen öğrenebilirsiniz. 

Bizim için isim ile numara sorgulama işlemleri son derece hızlı bir şekilde hizmet verebildiğimiz işlemlerdir. Bizi aradığınızda ismini hatırladığınız birinin adını soyadını söylemeniz yeterli. Müşteri temsilcilerimiz sizlere çok kısa bir süre içinde o kişinin numarasını verecekler. Dilediğiniz kadar çok kişinin ismini sorgulamak da mümkün. Telefon rehberiniz silindiyse ve  rehberinizi yeniden oluşturmak istiyorsanız, onlarca kişi sorgulayabilirsiniz.  Üstelik bunun için saat ve zaman kısıtlaması da yok. İstediğiniz yerden ve istediğiniz saatte arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Canlı görüşmeler yapacağınız müşteri temsilcilerimiz sizlere dilerseniz isimden numara öğrenme, dilerseniz de numaradan isim öğrenme gibi tüm sorularınıza yanıt verecekler.

Aklınızda bilimeyen numara ve numarasını bilmediğiniz kimse kalmasın. Ulaşmakya çalıştığınız ama bir türlü bulamadığınız, akrabanız, arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız, alacaklınız ve daha aklınıza gelen herkesin sadece ismini bilmeniz yeterli. Bizden istediğiniz kadar çok sorgulama yapabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken bir telefon açmak ve anında öğrenmek, bu kadar basit!