118 70 İLE İSMDEN NUMARA BULMAK İÇİN

 118 70 Bilinmeyen Numaralar servisini faturalı veya ön ödemeli hatlı tüm GSM operatörleri ve Türk Telekom hatlı telefonlardan arayabilirsiniz Sizi arayan numaranın kime ait olduğunu yalnızca dakikalar içinde öğrenebilirsiniz.’’118 70 ile İstediğiniz GSM operatörünün telefon numarasına isimden numara bulmak için isimden numara sorgulama yapabilirsiniz..

Operatörünüz Turkcell, vodafone, ne olursa olsun veya Türk Telekom’a kayıtlı bir sabit telefon numarasından dahi 118 70’ bilinmeyen numaralar servisini arayarak telefon numarası sorgulaması 118 70’’ isimden numara bulma servisi ile aradığınız kişinin tüm hat bilgilerine anında  ulaşabilirsiniz.

118 70 bilinmeyen numaralar servisi sayesinde aradığınız numaraları bulmaktan çok daha fazlasını bulabileceksiniz.İster elinizdeki meçhul telefon numaralarının kime ait olduğunu öğrenin. İsterseniz adını soy ismini bildiğiniz kişinin telefon numaralarına isimden numara sorgulama yaparak ulaşabilirsiniz.Sizi arayan ve kime ait olduğunu bilmediğiniz numaraların hat sahibi bilgisini öğrenmek için,’’118 70’’i arayabilir  “Numaradan İsimve“İsimden Numara” sorgulayabilirsiniz