118 70 GSM NUMARASI KİME AİT

118 70 bilinmeyen numaralar servisi ile istediğiniz GSM abonesi ile ilgili numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için sorgulama yapmak için her GSM abonesi için ayrı bir numara tuşlamanıza gerek yok. 118 70‘i arayarak, isimden telefon numarası sorgulama ile istediğiniz GSM numarasının hat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Artık ‘’118 70’’ bilinmeyen numaralar servisi hizmeti sayesinde  Türk Telekom, Turkcell, Vodafone ve abone bilgisine ulaşabilecek. Telefonunu öğrenmek istediğiniz abonenin ismini, adres bilgileri ile isimden numara sorgulamayaparak istediğiniz kişinin numarasına ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz bununlada sınırlı değil Ayrıca 118 70’iarayarak Türk telekom numarasına ait bilinmeyen numarayıbulmak artık çok kolay Turkcell, Bilinmeyen numara Vodafone Sorgulamak Türk Telekom bilinmeyen numara sorgulamak için tek yapmanız gereken 118 70’i aramak118 70 ‘yi arayarak, telefonunu öğrenmek istediğiniz abonenin ismi, adresi ve şehrini belirterek isimden numara sorgulama yaparak istediğiniz kişinin numarasına ulaşılabilirsiniz.