Türk Telekom Telefon Sorgulama

Türk Telekom telefon sorgulama uygulamasıyla numaranın kime ait olduğunu Türk Telekom bilinmeyen numaralar servisinden hizmet alarak öğrenebilmektesiniz. Türk Telekom telefon numarası sorgulamanız için hizmet vermektedir. Türk Telekom’un hizmeti sayesinde Vodafone, Türkcell, Avea gibi büyük operatörlerin ve bu operatörlere bağlı diğer servislerin yani PTTCELL, BİMCELL gibi servislere bağlı olan numaraları da öğrenebilmektesiniz. Numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için yapmanız gereken, numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adı, soyadı, il bilgisi ve sayfadaki doğrulama kodunu yazarak basit bir işlemle kısa sürede sonuca öğrenebilmektesiniz. Ancak bazı durumlarda aynı soy ismini taşıyan birden fazla kişi olduğundan dolayı birkaç isim karşınıza çıkabilmektedir. Bu gibi durumlar için oluşturulan alana daha fazla bilgiyi paylaşarak istediğiniz kişinin numarasına ulaşabilmektesiniz.

Cep telefonlarına ve ev telefonlarına tanımadığımız numaralardan gelen aramaların kime ait olduğunu bilinmeyen no sorgulama uygulaması sayesinde öğrenebilmekteyiz. Operatörlerin belirlemiş oldukları numaralardan arama veya mesaj yoluyla hizmet alarak belli bir ücret karşılığında sorgulama yapabilirsiniz. Kime ait olduğunu öğrenmek istediğiniz numaranın hangi operatöre bağlı olduğunu öğrendikten sonra bağlı olduğu operatöre ait olan servis numaralarını kullanmanız gerekmektedir.

İsim ile Numara Sorgulama

Numarasını öğrenmek istediğiniz kişilerin numaralarına isim bilgileri sayesinde ulaşabilmektesiniz. İsimle telefon numarası bulma uygulamalarından hizmet alarak numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adı, soyadı, il bilgisi ve sayfadaki doğrulama kodunu yazarak basit bir işlemle kısa sürede işlemi tamamlayarak sonuca ulaşabilmektesiniz. Aynı soy ismini taşıyan birkaç isim karşınıza çıkabilmektedir. Bu gibi durumlar için daha fazla bilgiyi istenilen alana yazarak istediğiniz kişinin numarasını bulabilmektesiniz. Kişisel bilgilere sahip olmak isteyen dolandırıcıların yaptığı sahte uygulamalara karşı sorgulama yapmak için kullanacağınız sitelerin güvenilir olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.