Numaraya Göre İsim Sorgulama

Telefon numarası bulma günümüzde daha da kolay bir hale gelmiştir. Numaraya göre isim sorgulama uygulaması kullanılarak istediğiniz numaranın kime ait olduğunu öğrenebilmektesiniz. Operatörlerin kendilerine ait olan servisleri sayesinde yani Türkcell bilinmeyen numaralar servisi, Vodafone bilinmeyen numaralar servisi, Avea bilinmeyen numaralar servisi gibi hangi operatörden sorgulatmak istiyorsanız numarasını gizlememiş olan kişileri öğrenebilmektesiniz. Mesaj yoluyla öğrenmek istediğiniz telefon numarasını yazıp hizmet veren numaraya mesaj yoluyla göndererek öğrenebilirsiniz. İsterseniz isim-soyad bilgilerini mesaj yoluyla yollayarak da telefon numarasının kime ait olduğunu öğrenebilmektesiniz.

Türkcell Telefon Numarası Sorgulama

Ev telefonu ya da cep telefonlarına gelen çağrı ya da aramaların kayıtlı olmadığı durumlarda numaranın kime ait olduğu merak edilmektedir. Türkcell telefon sorgulama uygulamasını isteyen herkes kullanabilmektedir. Türkcell bilinmeyen numaralar servisini arayarak ücretli olarak hizmet alabilirsiniz. Başka bir seçenek ise mesaj yoluyla öğrenmek istediğiniz telefon numarasını yazıp hizmet veren numaraya mesaj yoluyla göndererek öğrenebilirsiniz. İsterseniz isim-soyad bilgilerini mesaj yoluyla yollayarak da telefon numarasının kime ait olduğunu öğrenebilmektesiniz.

Numarasını kaybettiğiniz veya unuttuğunuz kişilerin numaralarını bulmak artık çok zor olmamaktadır. İsimden cep telefonu bulma uygulamasını kullanarak numarasını öğrenebilmektesiniz. Numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adı, soyadı, il bilgisi ve sayfadaki doğrulama kodunu yazarak basit bir işlemle kısa sürede işlemi tamamlayarak öğrenmek istediğiniz sonuca ulaşabilmektesiniz. Aynı soy ismini taşıyan birden fazla kişi olduğundan dolayı sorgulama sonucunda birden fazla isim karşınıza çıkabilmektedir. Bu gibi durumlar için kapsamlı arama kısmı diye bir bölüm yapılmış ve daha fazla bilgiyi istenilen alana yazarak istediğiniz kişinin numarasını bulabilmektesiniz. Buradaki tek şartta kişinin bilgilerini gizlememiş olmasıdır. Uygulamalar sayesinde insanların hayatlarına kolaylık sağlanmaktadır.