Bilinmeyen Numaralar Öğrenme

Bilinmeyen numaraları öğrenme için birçok yöntem mevcuttur. Numaranın kime ait olduğunu öğrenmek istiyorum diyen herkes numara öğrenme uygulamalarını kullanabilmektedir. Merak ettiğiniz numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için numarayı whatsapa kaydedip kişinin profil resminden, facebook arkadaş listenizdeki telefon numarasını paylaşmış olan kişilere bakarak bu yollarla da numaranın kime ait olduğunu öğrenebilmektesiniz. Son olarak ise Google de telefon numarasını çift tırnak içerisinde yazarak arama yapmanız halinde numarayı sorgulatabilirsiniz. Uygulamalar sayesinde telefona gelen aramaların kime ait olduğu öğrenerek merak etmenizin önüne geçmektedir. Başka bir yöntem ise Türk Telekom’un hizmeti sayesinde Vodafone, Türkcell, Avea gibi büyük operatörlerin ve bu operatörlere bağlı diğer servislerin yani PTTCELL, BİMCELL gibi servislere bağlı olan numaraları öğrenebilmektesiniz. Vodafone, Avea, Türkcell gibi operatörlerin belirlemiş oldukları numaralara arama veya mesaj yoluyla ulaşarak veya kendilerine ait olan sitelerinden bilinmeyen numaralar servisinden hizmet alabilmektesiniz.

Neredeyse genç, yaşlı demeden herkesin cep telefonu vardır. İnsanlar artık işlerinin çoğunu cep telefonlarından halledebildikleri için cep telefonları ayrılmaz bir parçaları olmuştur. İstedikleri yerde ve istedikleri zamanda cep telefon rehberi isim bölümü sayesinde istedikleri kişileri arayabilmekteler. Bazı zamanlarda gerçekten cep telefonları sayesinde hayatlarını kurtaran kişiler olmuştur.

Soy İsimden Numara Öğrenme

Soy isimden numara bulma uygulaması sayesinde numarasını kaybettiğiniz kişilere ulaşabilmektesiniz. Bu uygulama da numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adı, soyadı, il bilgisi ve sayfadaki doğrulama kodunu yazarak kolay bir şekilde ve çok fazla zaman ayırmadan işlemi tamamlayarak sonuca ulaşılmaktadır. Sorgulama sonucunda aynı soy ismini taşıyan birden fazla kişi olduğundan dolayı ekranda birden fazla isim görebilmektesiniz. Bu gibi durumlarla karşılaşıldığı için kapsamlı arama kısmında daha fazla bilgiyi gerekli alanlara yazarak öğrenmek istediğiniz numaraya ulaşmanız mümkün.