Numaranın Kime Ait Olduğunu Öğrenme

Operatörlerin kendilerine ait olan servisleri sayesinde yani Türkcell bilinmeyen numaralar servisi, Vodafone bilinmeyen numaralar servisi, Avea bilinmeyen numaralar servisi gibi hangi operatörden sorgulatmak istiyorsanız numarasını gizlememiş olan kişileri öğrenebilmektesiniz. Numaranın kime ait olduğunu öğrenme için yapmanız gereken işlem çok basittir. Öğrenmek istediğiniz telefon numarasını ilgili numaraya mesaj ile göndererek öğrenebilirsiniz. Sadece telefon numarası bilgisinden değil isterseniz isim-soyad bilgilerini mesaj yoluyla yollayarak da telefon numarasının kime ait olduğunu öğrenebilmektesiniz.

Bilinmeyen Numarayı Öğrenme

Ev veya cep telefonunuza arama yapan ancak kime ait olduğunu bilmediğiniz telefon numaralarını Türk Telekom bilinmeyen numaralar servisini kullanarak öğrenebilmektesiniz. Türk Telekom’un hizmeti sayesinde Vodafone, Türkcell, Avea gibi büyük operatörlerin ve bu operatörlere bağlı diğer servislerin yani PTTCELL, BİMCELL gibi servislere bağlı olan numaraları da öğrenebilmektesiniz. Telefon numarası öğrenme uygulamalarını kullanırken kişisel bilgileri paylaşmış olduğunuz bu online sitelerde olabilecek dolandırıcılık ihtimaline karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. Numaradan kime ait olduğu öğrenilebildiği gibi ismini bildiğiniz ve numarasını öğrenmek istediğiniz kişilerin numarasını da isim bilgileri sayesinde öğrenebilmektesiniz.

Eskiden telefon rehberi defteri sayesinde, uzun araştırmalar sonucunda öğrenilmek istenilen bilgiler bulunurdu. Ancak sadece bulunduğunuz ildeki telefon numaralarına ulaşabilmekteydiniz. Gelişen ve değişen teknolojiyle birlikte Türk Telekom’ un vermiş olduğu hizmetlerden sarı sayfalar bölümünde iş/ kurum numaralarına beyaz sayfalar bölümünden ev numaralarına ulaşabilmektesiniz. İsteyen herkes bu hizmetlerden yararlanabilmektedir. Bu sayede arayan kişiyi bulma merakınızı da gidermiş olmaktasınız. Bütün bu hizmetler için tek yapmanız gereken numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adı, soyadı, il bilgisi ve sayfadaki doğrulama kodunu yazarak kısa sürede işlemi tamamlamaktır. Bu işlem sonucunda kişisel ilgiler gizli olmadığı takdirde istediğiniz bilgilere ulaşabilmektesiniz.