118 70 Bilinmeyen Numaralar Servisi

. ”118 70’’ bilinmeyen numaralar servisini kullanarak ihtiyacınız olduğu anda istediğiniz numaraya 7/24 ulaşabilirsiniz. 118 70’i arayarak sizi arayan bir numaranın kime aitolduğunu öğrenmek istediğiniz numarayı sorgulayabilirsiniz Artık ‘’118 70’’ bilinmeyen numaralar servisi hizmeti sayesinde  Türk Telekom, Turkcell, Vodafone abone bilgisine ulaşabilirsiniz.

Yine aynı şekilde Herhangi bir turkcell numarasının kime ait olduğunuöğrenmek için 118 70’i arayarak turkcell bilinmeyen numaralarına ait bir numarayı öğrenmek için, türkcell bilinmeyen numaralar sorgulama yaparak dilediğiniz kişinin numarasına veya hat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Türk Telekom bilinmeyen numara sorgulama yapmak için tüm GSM operatörlerinden ‘’118 70 ‘’ arayarak; Türk Telekom bilinmeyen numara sorgulama yapabilirsiniz

118 70 sayesinde Bilmediğin Numaraları Tek İşlemle Tüm Operatörlerde Anında Sorgulama yaparak istediğiniz kişinin numarasına ulaşabilir ya da isme göre isimden numara sorgulama yapabilirsiniz ”118 70”  Bilinmeyen numaralar, servisi ile  Türk Telekom, bilinmeyen numaraları öğrenmek için, vodafone, turkcell, ve Türk Telekom numaralarından arayabilirsiniz.